Pokud i Vy uvažujete o ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci zdarma.

Hybernská 24, Praha 1 - v pasáži Hybernská centrum + 420 273 136 126

info@mikrojehlickova-radiofrekvence.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email pro kontrolu znovu prosím (vyžadováno)

Váš preferovaný den a čas objednání

Vaše zpráva

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

O ošetření

Mikrojehličková radiofrekvence SECRET - unikátní ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky viditelnými již po 1. ošetření
  1

  • výrazná redukce mělčích i hlubších vrásek
  • celkové vyhlazení a vypnutí pokožky
  • jedinečné výsledky při redukci strií
  • korekce vpáčených jizev po akné, neštovicích, úrazech atd.
  • zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.

 

Mikrojehličková frakční radiofrekvence SECRET dokáže doslova zázraky. Hlavním principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží, které stimuluje vytváření nového kolagenu a elastinu, díky kterému se vyhlazuje pokožka.

 

Od r. 2013 jsme používali k ošetření přístroj LIFTRON. Od r. 2015 používáme lékařský přístroj SECRET (inovovaný model přístroje z r. 2015, jedná se o nejnovější model v ČR a SR), se kterým dosahujeme o cca 30 – 50% lepších výsledků než s předchozím přístrojem LIFTRON.

 prunik.SECRET

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET?

Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček do požadované hloubky přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Fyzické natušení pokožky mikrojehličkami spouští další ozdravné procesy v kůži a aplikace kyseliny hyaluronové po zákroku tuto estetickou metodu dovádí k dokonalosti. Efekt se dostavuje postupně během několika následujících týdnů.

 

Ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí patří mezi mírně invazivní, ale je rychlé, velmi účinné a s krátkou dobou rekonvalescence. Pro maximální komfort procedury aplikujeme před ošetřením znecitlivující mast Emla. Jehličky pronikají v oblasti obličeje max. 4 mm pod kůži, přičemž hloubka průniku se nastavuje individuálně. Pokožka je ihned po ošetření lehce zarudlá a oteklá, přičemž obvykle do 2 hodin se zarudnutí vytrácí a je možné se vrátit do běžného režimu. Mikrojehličková frakční radiofrekvence dokáže omladit pleť až o 10 let. Doporučujeme obvykle sérii 2 – 5 ošetření, dle povahy řešeného problému po cca 4 – 6 týdnech.  Při ošetření strií a jizev jsou výsledky trvalé. Při požadavku na redukci vrásek a vypnutí pokožky přetrvávají výsledky až 2 roky po ošetření.

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET – navždy.

Do nedávna se problém strií dal pouze mírně zredukovat pomocí nejrůznějších laserů, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný, jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence SECRET. Tato unikátní metoda přináší od r. 2011, kdy byla vynalezena, opravdu úžasné výsledky. 

Ošetření jizvy před a po ošetření (fotografie zachycená 3 hod. po ošetření)

Ošetření jizviček po akné před a po sérii ošetření (5. ošetření)

 

Mikrojehličkovou radiofrekvenci lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i desítky let staré, dokáže téměř zneviditelnit. Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

Jak se liší mikrojehličková radiofrekvence od ostatních typů radiofrekvencí?

Sublativní bipolární rejuvenace nebo-li omlazení mikrojehličkovou radiofrekvencí je zákrok, jehož energie proniká do hloubky. Ostatní typy radiofrekvencí od monopolárních přes multipolární až po frakční radiofrekvence jsou pouze povrchové a proto nejsou na vrásky a strie dostatečně účinná.

 

hlavice-zoom1_

Kolik ošetření je potřeba?

Vzhledem k intenzivnímu efektu metody jsou doporučena pouze cca 2 – 5 ošetření s odstupem 4 – 6 týdnů, dle hloubky řešeného defektu a individuální schopnosti regenerace.

Jaký je výsledek ošetření?

Po sérii ošetření dochází k redukci jemných vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolageneze a neoelastogeneze je dlouhodobý proces, kvalita pleti se postupně zlepšuje ještě i nadále po dobu následujících 3 – 5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a vpáčených jizev, kde již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.

Klinické studie:

Dr. Naouri (Francie) – Thérapeutiques en Dermato-Vénérologie 2015 Dr. Schick (Německo), hyperhidróza – Aesthetic Medical Practitioner magazín 2015 Dr. Mazer – Kosmetische Medizin Dr. Naouri – European Aesthetic Guide – podzim 2014 Dr. Christoph H. Schick (Německo) – European Aesthetic Guide – podzim 2014 Dr. Juri Kirsten (Německo), hyperhidróza – Prime Journal květen 2013 – část 1. Dr. Juri Kirsten (Německo), hyperhidróza – Prime Journal květen 2013 – část 2. Dr. Juri Kirsten (Německo) – Prime Journal září 2012

 

Pro bezplatnou konzultaci nás kontaktujte na info@premier-clinic.cz nebo na tel.: 273136126.

product-page-secret
Pokud uvažujete o ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET, objednejte se na konzultaci zdarma.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email pro kontrolu znovu prosím (vyžadováno)

Váš preferovaný den a čas objednání

Vaše zpráva