Pokud i Vy uvažujete o ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci zdarma.

Hybernská 24, Praha 1 - v pasáži Hybernská centrum + 420 273 136 126

info@mikrojehlickova-radiofrekvence.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email pro kontrolu znovu prosím (vyžadováno)

Váš preferovaný den a čas objednání

Vaše zpráva

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Zkušenosti klientů

Zkoušela jsem pro omlazení mnoho metod včetně frakčního laseru, ale omlazení mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET jsem si oblíbila nejvíce. Efekt je omlazení je největší a nejsem tak popálená pokaždé, jako po laseru.

Klient Martina H.

Jizvami po akné trpím již od puberty, děkuji za pomoc! Ještě 1 – 2 ošetření a doufám, že budu mít po problému! Chtěl bych pochválit hlavně za vaší péči při ošetření.

Klient Petr. K

Poděkování za mikrojehličkovou radiofrekvenci. Navštívila jsem Vás již po třetí. Pokaždé jiný zákrok. Využila jsem skvělé nabídky. Naposledy to byla mikrojehličková radiofrekvence Secret. A vůbec mě to nebolelo, skoro bych u toho usnula:-) Obsluha perfektní – slečna velice milá;-) A musím říct, že už teď vidím jemnější vrásky a celkově vitálnější pleť, takže mohu všem jen doporučit! A těším se na další návštěvu:-) A děkuji. Lenka Koudelková=)

Klient Lenka K.

Dobrý den, jen Vám chci poděkovat, byla jsem u Vás ošetřena mikrojehličkovou radiofrekvencí na partiích, kde mám strie, efekt je opravdu vidět, jsem velice překvapena, že na strie může nějaká metoda alespoň částečně fungovat. Brzy se dostavím k dalšímu ošetření. S pozdravem a poděkováním za péči a výsledek Lenka Dumbrovská

Klient Lenka D.

Jako první jsem absolvovala jinde ošetření frakční radiofrekvencí E-Matrix, po kterém jsem byla hodně zarudlá. Na základě kladných referencí jsem se rozhodla pro ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET, která měla být dle informací ještě účinnější a za dostupnější cenu. Po ošetření jsem byla jenom mnohém méně zarudlá a tudíž jsem se obávala, že efekt nebude takový. Nicméně, nyní jsem 3 měsíce po zákroku a musím uznat, že výsledek je mnohem lepší než po ošetření na jiné klinice. Určitě se objednám na další ošetření a moc děkuji.

Klient Šárka H.

Dobrý večer, strašně moc se bojím, abych to nezakřikla, ale byla jsem u Vás na tomto ošetření a jako ani ne po týdnu a prvním ošetření mám pocit, že to vážně zabírá a že to snad i funguje na ty mrchy strie;-) vím, že strií se už nikdy zbavit nedá, ale ještě mě čeká 5 ošetření a teda po prvním mi přijdou velmi znatelné výsledky! Jsem nadšena a vážně ohromená… Upřímně jsem si myslela, že to moc nepomůže! No snad jsem to teď nezakřikla;-) mám to vyfocené a jestli to takhle půjde i dál, tak Vám snad udělím nějakou medaili:-)) Chtela jsem zatím jen moc poděkovat! Až budu po kúře, tak se ozvu, jak to nakonec dopadlo! A určite všude, kam to jen půjde, napíšu a budu vychvalovat;-)

Klientka Gábina D.

Je mi 56 let a díky tomu, že absolvuji každý rok sérii ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí na obličeji a krku jsem si všimla, že již prakticky nemusím chodit vůbec na botox a výplně.

Klientka 56 let

Když mi bylo asi 17, chodil jsem na kliniku v Londýnské léčit se s jizvami po akné. Dělali mi několikrát laser Smoothbeatm a silné chemické peelingy. Ošetření laserem bylo vždy hodně bolestivé a byl jsem po něm 1 – 2 týdny červený, tak jsem nakonec předplacenou kúru ani nevyčerpal, protože jsem nemohl chodit vůbedc mezi lidi a ani mi nepřišlo, že by se stav pleti nějak zlepšoval. Myslel jsem si, že už mi na můj problem nic nepomůže… V 25 letech jsem u Vás vyzkoušel ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí a můžu říct, že už po prvním ošetření jsem viděl mnohem větší efekt, než po léčbě, když mi bylo 17. Ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí mě bolelo o dost míň než laser a již na druhý den jsem mohl jít prakticky zase mezi lidi a to pro mě bylo skoro stejně důležité, jako efekt ošetření. Všiml jsem si, že se mi zúžily póry a nějakou dobu po ošetření se mi i méně mastí pleť a nové akné skoro nepozoruji.

Klient Martin Praha

Zdravím, jsem teď po třech ošetřeních mikrojehličkovou radiofrekvencí na jizvy na obličeji který se mi udělaly v pubertě a změny si všímaj v okolí hlavně teda ženy, kamarádi nebo příbuzný, který mě už nějakou dobu neviděli. Moc vám děkuju!

Klient Praha

Dobrý den, jsem vaší pravidelnou zákaznicí na ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí, jelikož řeším jizvičky po akné a rozšířené póry. A protože jsem žena, byl tento problém pro mne velice nepříjemný a nešel ani zakrýt make-upem, nyní jsem po 3 ošetřeních a moje pleť vypadá o poznání lépe. Děkuji vám a rozhodně vás doporučím i ve svém okolí.

Klientka Praha

Byla jsem u Vás na ošetření 17. 6. Nyní mám konečně nohy prakticky zahojené, nejlépe se to hojilo nad koleny, pak na pozadí a nejhůře pod koleny, tam byly, a ještě jsou, čtverečky lehce znatelné. Mažu kvalitním tělovým hydratačním mlékem, panthenolem a když jsem pobývala na slunci, stříkala jsem Niveou SPF 30. Vzhledem k výsledkům ošetření jsem se rozhodla, že bych tedy u Vás s ošetřením ráda pokračovala. Bylo by to tedy mé druhé ošetření z plánovaných cca tří. Říkali jste mi, že je vhodné další návštěvu absolvovat cca po 4–6 týdnech. Prosím Vás o doporučení, kdy by bylo nejvhodnější na další návštěvu přijet. Gábina, Brno

Klient Gábina Brno