Pokud i Vy uvažujete o ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí SECRET, neváhejte nás kontaktovat a objednat se na bezplatnou konzultaci zdarma.

Hybernská 24, Praha 1 - v pasáži Hybernská centrum + 420 273 136 126

info@mikrojehlickova-radiofrekvence.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Zadejte Váš email pro kontrolu znovu prosím (vyžadováno)

Váš preferovaný den a čas objednání

Vaše zpráva

Objednejte se na bezplatnou konzultaci

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron
4 15.4.2013

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Liftron dokáže doslova zázraky. Principem ošetření je transport kontrolované tepelné energie (radiofrekvenční vlny) do požadované hloubky v podkoží. Díky špičkové kontrole intenzity ošetření je zaručen maximální pozitivní efekt bez nežádoucích projevů nebo vedlejších účinků. V červenci 2013 se stala tváří přístroje zpěvačka Martina Balogová.

Jak funguje omlazení pleti mikrojehličkovou frakční radiofrekvencí Liftron?

Během ošetření dochází k zavedení velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.

Tato metoda je mírně invazivní, ale rychlá a velmi účinná. Před ošetřením je možná aplikace znecitlivující masti, aby bylo ošetření zcela bezbolestné. Následuje ošetření, které probíhá speciální hlavicí s pozlacenými mikrojehličkami. Jehličky pronikají pod kůži (hloubka průniku se nastavuje individuálně dle požadavků klienta). Pokožka je přímo po ošetření lehce zarudlá, ovšem cca za 1–2 hodiny se zarudnutí ztrácí a nikdo již nepozná, že jste byli na ošetření.

Článek o přístroji Liftron v květnovém časopise Estetika naleznete zde.

http://www.beautypro.cz/upload/media/lipolaser.jpg

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron

Mikrojehličková radiofrekvence Liftron

Mikrojehličková frakční radiofrekvence Liftron dokáže omladit pleť o 5 let, což je rozhodně nejúčinnější neinvazivní ošetření 21. století. Doporučujeme 1 – 3 ošetření, dle druhu řešeného problému (konkrétní informaci Vám dáme na bezplatné konzultaci) po cca 5 týdnech. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.

Zbavte se konečně strií s mikrojehličkovou radiofrekvencí!

Do nedávna se problém strií dal mírně zredukovat, ale nikdy nebyl efekt tak výrazný jako s použitím mikrojehličkové frakční radiofrekvence Liftron. Toto ošetření přináší opravdu úžasné výsledky, již po první proceduře budete natolik unešení, že nespustíte pohled ze sebe v zrcadle.

Mikrojehličková radiofrekvence lze použít na téměř všechny partie těla.

Nejúčinnější je mikrojehličková radiofrekvence na čerstvé strie a jizvy, ovšem i mnoho let staré dokáže téměř zneviditelnit.

Neváhejte a vyzkoušejte metodu, po které Vám zaručujeme opravdové ohromení z výsledku.

Posted in Nezařazené